Baran

Horoskop na zítra

Dnes můžete na druhé lidi uplatnit svůj herecký talent. Před šéfy jako pracovití a aktivní zaměstnanci, před rodiči dokonalé dítko, před partnerem svůdný ďábel. Najděte v sobě schopnost nést odpovědnost za svá rozhodnutí. Hvězdy podporují představivost a síla ducha poroste. Sebedůvěra pomůže.

 

Velký horoskop pro rok 2020: Co vás čeká podle astroložky Jarmily Gričové?

Velký horoskop pro rok 2020: Co vás čeká podle astroložky Jarmily Gričové?

Rok 2020 bude pod vládou Luny a takový rok se jeví vždycky jako trochu zvláštní. Člověk se více stahuje do sebe. Co udělat, aby byl šťastný, na co si naopak dát pozor? Tady je horoskop astroložky Jarmily Gričové pro jednotlivá znamení.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Dnes se před vámi otevřou nové perspektivy. Někdo vám učiní tak vábnou nabídku, že se vám ani nebude chtít v ni uvěřit. Možná by opravdu nezaškodilo si něco lehce ověřit, než uděláte rozhodnutí. Hvězdy podporují představivost a síla ducha poroste. Sebedůvěra pomůže.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Nadešel čas opět soustředit myšlenky a být oním činorodým a ochotným Blížencem, za jaké vás všichni považují. Nemusíte na sebe brát starosti a práci ostatních, stačí, když si vyřídíte svoje resty. Hvězdy podporují představivost a síla ducha poroste. Sebedůvěra pomůže.