Baran

Horoskop na zítra

Dnes můžete na druhé lidi uplatnit svůj herecký talent. Před šéfy jako pracovití a aktivní zaměstnanci, před rodiči dokonalé dítko, před partnerem svůdný ďábel. Najděte v sobě schopnost nést odpovědnost za svá rozhodnutí. Hvězdy podporují představivost a síla ducha poroste. Sebedůvěra pomůže.

 

Bydlení podle HOROSKOPU: Panny musí mít naklizeno, Ryby smyslnou atmosféru

Bydlení podle HOROSKOPU: Panny musí mít naklizeno, Ryby smyslnou atmosféru

Je jaro! Čeká vás zařizování interiéru? Chcete vědět, jaký typ domova vyhovuje vašemu znamení? Některá znamení zvěrokruhu potřebují více soukromí, jiná teplejší barvy. Přinášíme tipy, založené na astrologii, na prostředí, barvy a rozložení interiéru - pře

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Dnes se před vámi otevřou nové perspektivy. Někdo vám učiní tak vábnou nabídku, že se vám ani nebude chtít v ni uvěřit. Možná by opravdu nezaškodilo si něco lehce ověřit, než uděláte rozhodnutí. Hvězdy podporují představivost a síla ducha poroste. Sebedůvěra pomůže.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Nadešel čas opět soustředit myšlenky a být oním činorodým a ochotným Blížencem, za jaké vás všichni považují. Nemusíte na sebe brát starosti a práci ostatních, stačí, když si vyřídíte svoje resty. Hvězdy podporují představivost a síla ducha poroste. Sebedůvěra pomůže.