#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Jsou lidé, s nimiž spolupracujete,opravdu hodni důvěry? Řádně se rozhlédněte po svém okolí. A pokud uvidíte, že podřízení nevykonávají nějaké příkazy, zajímejte se, z čeho to pramení. Můžete tímto způsobem odhalit cosi hrozného. Pocítíte těžkosti v zahajování nového a navíc se budou vracet staré věci.

 

Býk

Horoskop na zítra

Vypravte se za advokátem, k soudu a na úřady vůbec. Budete překvapeni ochotou, s níž se setkáte. Lidé si vás budou vážit tak, jak si vy budete vážit sami sebe. Můžete se vydat i na služební cestu. Budou se vracet staré věci, v zahajování nového těžkosti.

 

Tajemní Štíři: Ve kterém znamení najdete svoji spřízněnou duši?

Tajemní Štíři: Ve kterém znamení najdete svoji spřízněnou duši?

Jste tajemná a krásná žena. Máte smysl pro humor, jste inteligentní a temperamentní. Když se pro něho rozhodnete, nepřestanete, dokud toho nedosáhnete. Neumíte prohrávat a většinou ani neprohrajete. Jste nedůvěřivá a náladová. Jestliže vám někdo ublíží, d

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Budete mít chuť s každým se hádat, takže nálada kolem vás se začne kalit. Je třeba se zabývat potřebami dětí, ale jinak se věnujte spíše podnikatelským záležitostem, než rodině. Budou se vracet staré věci, v zahajování nového těžkosti.