Baran

Horoskop na zítra

Ještě ráno můžete mít pocit, že vás nic nemůže zaskočit. Ale jakmile dorazíte do práce a na úřady, zjistíte, že to není pravda. Ani vaše beraní hlava vám nepomůže k prosazení vašich záměrů a představ. Vzrůstá potřeba rodinných, partnerských a erotických kontaktů.

 

Horoskop na dnešní den - Pátek (29-05-2020) - Jste zbytečně netrpěliví....

Horoskop na dnešní den - Pátek (29-05-2020) - Jste zbytečně netrpěliví....

Situace nadále nepřeje zahajování nových koncepcí, musíte tedy zachovat klid a být rozvážní. Věnujte se jednoduše každodenní rutinní práci. S chutí budete pracovat ve větších skupinách a souborech, vyměňovat si názory.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Postavíte si dnes hlavu a budete si všechno dělat po svém. A je zajímavé, že v tom můžete mít naprostou pravdu. Nepodlehněte tlaku jiných a pokračujte si důsledně svou cestou. Jen tím způsobem máte šanci rychle dokončit, co jste započali. Vzrůstá potřeba rodinných, partnerských a erotických kontaktů.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Nezapomeňte podat vyplněný tiket sportky. Nemusíte se obávat preventivní návštěvy u zubaře.Pokud je nutné se předem objednat, dnes je vhodný den.V zaměstnání stihnete nejen zadané úkoly, ale i soukromé věci. Vzrůstá potřeba rodinných, partnerských a erotických kontaktů.

 

Rak

Horoskop na zítra

Přestaňte se zaobírat budoucností a věnujte více času současným problémům. Nabízí se příležitost uskutečnit důležitý současný plán. Nespěchejte s vyznáním lásky milované osobě, i city potřebují uzrát. Vzrůstá potřeba rodinných, partnerských a erotických kontaktů.