Baran

Horoskop na zítra

Ještě ráno můžete mít pocit, že vás nic nemůže zaskočit. Ale jakmile dorazíte do práce a na úřady, zjistíte, že to není pravda. Ani vaše beraní hlava vám nepomůže k prosazení vašich záměrů a představ. Vzrůstá potřeba rodinných, partnerských a erotických kontaktů.

 

Jaký démon ničí vaše znamení zvěrokruhu? Býky deptá žárlivost, Ryby se bojí zklamání

Jaký démon ničí vaše znamení zvěrokruhu? Býky deptá žárlivost, Ryby se bojí zklamání

Touha být nejlepší Berani jsou milovníci konkurenčního boje. Vždy mají touhu dostat se úplně nahoru. Jejich vnitřním démonem je hrozba a strach z toho, že nebudou nejlepší v tom, co dělají. Pamatujte si ale, že vítězství není všechno, na čem v životě zál

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Postavíte si dnes hlavu a budete si všechno dělat po svém. A je zajímavé, že v tom můžete mít naprostou pravdu. Nepodlehněte tlaku jiných a pokračujte si důsledně svou cestou. Jen tím způsobem máte šanci rychle dokončit, co jste započali. Vzrůstá potřeba rodinných, partnerských a erotických kontaktů.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Nezapomeňte podat vyplněný tiket sportky. Nemusíte se obávat preventivní návštěvy u zubaře.Pokud je nutné se předem objednat, dnes je vhodný den.V zaměstnání stihnete nejen zadané úkoly, ale i soukromé věci. Vzrůstá potřeba rodinných, partnerských a erotických kontaktů.

 

Rak

Horoskop na zítra

Přestaňte se zaobírat budoucností a věnujte více času současným problémům. Nabízí se příležitost uskutečnit důležitý současný plán. Nespěchejte s vyznáním lásky milované osobě, i city potřebují uzrát. Vzrůstá potřeba rodinných, partnerských a erotických kontaktů.