Lev

Horoskop na zítra

Neangažujte příliš mnoho lidí do toho, čím se aktuálně zabýváte, protože najednou se ukáže, že největším problémem je koordinace vaší činnosti. Večer vás čeká velmi milé setkání. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.

Panna

Horoskop na zítra

Někdo se k vám dnes možná zachová dost nepěkně, ale neberte si to přílišk srdci. Dotyčný na tom není psychicky moc dobře, proto se chová tak, jak se chová. Odpusťte mu - pravděpodobně se to už nebude opakovat. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.

HOROSKOPY PODLE TAROTU OD 26. LISTOPADU DO 2. PROSINCE 2018

HOROSKOPY PODLE TAROTU OD 26. LISTOPADU DO 2. PROSINCE 2018

Kdo bude mít tento týden štěstí ve hře, koho čeká láska a kdo by si měl dát pozor na nevyžádané rady? Přečti si, jak je na tom tvé znamení v novém týdnu podle tarotových karet.

Doporučené články Číst více

Váhy

Horoskop na zítra

Rozluštíte tajemství svého partnera, které vás trápilo. Postavte se nad věc. Jste-li bez hříchu, můžete hodit kamenem - takže se házet asi nebude. Uděláte-li nevhodný vtip, snažte se vše obrátit v žert. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.

Štír

Horoskop na zítra

Dnes vás dokáže urazit každá prkotina. Budete si říkat"proč zrovna já"? Nepokoušejte se na oplátku opravdově urážet lidi kolem vás. Bylo by to pod vaši úroveň a navíc byste si tím vůbec neulevili. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.