Baran

Horoskop na zítra

Atmosféra v zaměstnání je velmi napjatá, tak ji ještě víc nezahušťujte svými narážkami. Plně si neuvědomujete, co se kolem vás děje, a mohli byste zbytečně něco natropit. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.

Býk

Horoskop na zítra

Než se rozhodnete někomu říci pravdu, dobře si rozmyslete, zda se vám tovyplatí. Možná fakt, že dotyčný si není vědom některých věcí způsobuje, že je vůči vám lepší a sympatičtější. Stojí za to ho z tohoto omylu dostat? Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.

Kdo nezvládá kritiku podle znamení? Rak se sesype, Štír vybouchne jako papiňák

Kdo nezvládá kritiku podle znamení? Rak se sesype, Štír vybouchne jako papiňák

Podle znamení zvěrokruhu se dá poznat opravdu hodně a mezi tím i to, jak jednotlivci snáší kritiku! Souvisí to hlavně s jejich psychikou, ale i jejich slunečním postavením. Jste citlivka nebo se se při každé poznámce na vaši osobu naštvete? To všechno věd

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nemyslíte, že jste moc přísní na jiné, méně zkušené spolupracovníky? Ti opravdu dělají, co jen mohou, aby splnili vaše očekávání. A že se jim občas něco nepodaří... nedá se nic dělat, i to se stává. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.

Rak

Horoskop na zítra

Vaše nové pracovní vybavení se osvědčuje velmi dobře. Dokonce i když zatím ještě plně nevyužíváte jeho možnosti, nic si z toho nedělejte. Pokud si ho osvojíte a trochu se přiučíte, sami uvidíte, jak výkonný je to nástroj. Počáteční neklid a agresivita se odpoledne zmírní.