Baran

Horoskop na zítra

Doma se dnes nepokoušejte nic opravovat ani vylepšovat. Úspěchy vás čekají v duševní práci. Máte též šanci nalézt dlouho hledaný předmět. Kdyby vás i velmi dobrý přítel prosil o finanční výpomoc, nenechte se oblomit a odmítněte. S úspěchem můžete dokončit včera započaté věci.

Býk

Horoskop na zítra

Mimořádně vhodný den na případné představení vašeho nového partnera příbuzným a známým. Večer pak jako stvořený pro pořádnou pánskou či dámskou jízdu. Nebuďte příliš uzavření do sebe, přispějte se svou troškou do mlýna. S úspěchem můžete dokončit včera započaté věci.

Horoskop na dnešní den - Sobota 08-05-2021 - Manželé by měli tohoto dne využít na utužení či obnovení harmonického vztahu...

Blíženci

Horoskop na zítra

Připravte se na nečekaný výdaj. Nedělejte unáhlené rozhodnutí. Podnikněte klasický vlastivědný výlet a spojte ho se sportováním - i kdybyste udělali jen pár dřepů a kliků. Starším lidem se raději vyhněte, mohla by se strhnout nepříjemná výměna názorů. S úspěchem lze dokončit včera započaté věci.

Rak

Horoskop na zítra

Za volantem a při sportu kroťte svůj temperament - úraz nebo nehoda visí ve vzduchu. Do namáhavé práce se nepouštějte a vyhněte se činnostem, které vyžadují soustředění. Překonejte sklon k rozčilování, který vás zbytečně vyvádí z rovnováhy. S úspěchem lze dokončit včera započaté věci.