#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Nějaká oblast umění vás nyní může okouzlit do té míry, že jí budete chtít věnovat veškerý svůj volný čas. Možná si budete chtít vyzkoušet i sami své síly. Může to být pěkná zkušenost. Je sklon k lenošení, zároveň přitahuje všechno, co je krásné.

 

Býk

Horoskop na zítra

Mohou vás podpořit starší kolegové, kteří si cení vašich schopností a výkonů. U mladších můžete vzbudit závist - to je ale normální. Máte sklon se vznášet v nadoblačných výšinách, ale neměli byste zapomínat na všední povinnosti. Je sklon k lenošení, zároveň přitahuje všechno, co je krásné.

 

Nejhorší vlastnosti astrologických znamení: Víte, čím lezete ostatním totálně na nervy?

Nejhorší vlastnosti astrologických znamení: Víte, čím lezete ostatním totálně na nervy?

Každé znamení zvěrokruhu v sobě ukrývá jak dobré vlastnosti, tak ty špatné. A právě na stinné stránky se dnes zaměříme. Příjemné čtení to nebude, pravda někdy bývá krutá a bolestná.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Využijte dnešní příznivý den a urgujte zvýšení platu. Svému okolí se ukážete z té lepší stránky - příjemní, přístupní názorům jiných a ochotni pomoci. V online společnosti přátel se budete cítit skvěle, ale alkohol a cigarety vám neprospějí. Je sklon k lenošení, zároveň přitahuje všechno, co je krásné.