#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Dnes vám bude přát štěstí ve všem, do čeho se pustíte. Nenechávejte ale běžet věci po svém, nýbrž si je po celý čas diskrétně hlídejte. Tak, abyste byli v každém okamžiku připraveni intervenovat, bude-li to nutné. Úspěchy jsou možné, pokud si dnes poradíte se všemi testy a prověrkami.

 

Býk

Horoskop na zítra

Případné konflikty snadno vyřídíte. Můžete se seznámit s někým zajímavým a je radno vyřizovat odkládanou korespondenci. Na cestách hrozí úraz či nemoc. Protože není vhodná fyzická námaha, nesportujte dnes. Lásce je přáno. Úspěchy jsou možné, pokud si poradíte se všemi testy a prověrkami.

 

Velký anti-vánoční horoskop: zjistěte, proč jste bezvýznamní i během poklidných rodinných svátků

Velký anti-vánoční horoskop: zjistěte, proč jste bezvýznamní i během poklidných rodinných svátků

Vzhledem k tomu, že se Vánoce kvapem blíží, bylo by dobré si přečíst poctivý sváteční horoskop od našich redakční astro-odbroníků. Pokud patříte k těm, kteří stále věří, že jejich osud řídí jakási vyšší moc, podívejte se, co vás letos o Vánocích čeká a ne

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Neodmítejte nové myšlenky. Budete podávat skvělé studijní a pracovní výkony. Nedoporučuje se cestovat načerno, ani porušovat předpisy. Věnujte se lásce a dětem. Úspěchy jsou možné, pokud si poradíte se všemi testy a prověrkami.