Baran

Horoskop na zítra

Na procházce v přírodě můžete strávit příjemné chvíle. Dávejte si ale pozor na doklady, hrozí vám okradení nebo ztráta. Nezadaní se mohou seznámit s přitažlivou osobou opačného pohlaví. Díky trpělivosti lze dosáhnout uznání. Ale nadměrná aktivita či nátlak může špatně dopadnout.

Býk

Horoskop na zítra

Věnujte se aktivnímu odpočinku a větším nákupům. Odpoledne hrozí partnerské konflikty vlivem rozdílnosti myšlení mužů a žen. Zažeňte je tolerancí. Může vás roztrpčit nečekaná návštěva, problémy se staršími lidmi, s rodiči. Díky trpělivosti můžete dosáhnout uznání. Ale nadměrná aktivita či nátlak mohou špatně dopadnout.

Najdete v létě lásku? Býci potkají někoho zvláštního, Váhy si budou užívat

Najdete v létě lásku? Býci potkají někoho zvláštního, Váhy si budou užívat

Léto bývá ve znamení dovolených a romantiky, takže pokud jste single a nechcete být single, možná právě to letošní léto vám přinese do života někoho zajímavého. Co na to říkají hvězdy?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Den jako stvořený pro aktivní odpočinek. Jste-li na horách na chalupě, pořádně se oblečte, zabalte se do deky a sedněte si na sluníčko. Přitom si můžete číst. Na lyže však zapomeňte. Dnes platí: vše s rozvahou a beze spěchu. Trpělivostí dnes lze získat uznání, naopak nadměrná aktivita či dokonce nátlak mohou dopadnout špatně.

Rak

Horoskop na zítra

Snažte se být pohromadě s rodinou. Dnes můžete v klidu vyřešit finanční záležitosti, které by jindy vyprovokovaly nepříjemnou diskusi s neblahým koncem. Všemi způsoby podpořte atmosféru tolerance, která dělá domov domovem. Díky trpělivosti lze získat uznání. Naopak nadměrná aktivita či dokonce nátlak by mohly špatně dopadnout.