Baran

Horoskop na zítra

Na procházce v přírodě můžete strávit příjemné chvíle. Dávejte si ale pozor na doklady, hrozí vám okradení nebo ztráta. Nezadaní se mohou seznámit s přitažlivou osobou opačného pohlaví. Díky trpělivosti lze dosáhnout uznání. Ale nadměrná aktivita či nátlak může špatně dopadnout.

Býk

Horoskop na zítra

Věnujte se aktivnímu odpočinku a větším nákupům. Odpoledne hrozí partnerské konflikty vlivem rozdílnosti myšlení mužů a žen. Zažeňte je tolerancí. Může vás roztrpčit nečekaná návštěva, problémy se staršími lidmi, s rodiči. Díky trpělivosti můžete dosáhnout uznání. Ale nadměrná aktivita či nátlak mohou špatně dopadnout.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (09-11-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (09-11-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Máte oporu v lidech, které máte rády, ale slabé fyzické síly vám můžou zabraňovat v projevení vaší přirozené povahy. Na lásku dnes večer bude málo příležitostí.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Den jako stvořený pro aktivní odpočinek. Jste-li na horách na chalupě, pořádně se oblečte, zabalte se do deky a sedněte si na sluníčko. Přitom si můžete číst. Na lyže však zapomeňte. Dnes platí: vše s rozvahou a beze spěchu. Trpělivostí dnes lze získat uznání, naopak nadměrná aktivita či dokonce nátlak mohou dopadnout špatně.

Rak

Horoskop na zítra

Snažte se být pohromadě s rodinou. Dnes můžete v klidu vyřešit finanční záležitosti, které by jindy vyprovokovaly nepříjemnou diskusi s neblahým koncem. Všemi způsoby podpořte atmosféru tolerance, která dělá domov domovem. Díky trpělivosti lze získat uznání. Naopak nadměrná aktivita či dokonce nátlak by mohly špatně dopadnout.