Baran

Horoskop na zítra

Vaše nálada bude pochmurná a zasmušilá. Bohužel nebudete mít během dne mnoho důvodů si ji zlepšit. Jedinou jiskřičkou by mohl být nějaký sportovní úspěch. Pokud nedokážete pochopit něčí reakci,neodsuzujte hned. Je dobrá aura pro pracovní a milostné kontakty a též pro duchovní rozvoj.

 

Špatná nálada podle hvězd: Býci předstírají, že se nic neděje, Střelci žertují

Špatná nálada podle hvězd: Býci předstírají, že se nic neděje, Střelci žertují

Všichni máme občas splín a chce se nám zalézt do postele a týden z ní nevylézt. Smutek je však důležitou emocí, která je přirozená. Umožňuje nám, abychom se pak radovali ze šťastných chvilek. Pokud však znáte spouštěče blbé nálady, můžete nalézt efektivní

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Budete dnes stát ve stínu druhých, což je velmi vtipná taktika. Nebudete muset celkem nic dělat, protože druzí vyvtyčují trasu a vy je jen v poklidu sledujete. Proč byste se měli namáhat? Je dobrá aura pro pracovní a milostné kontakty a též pro duchovní rozvoj.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes nemáte příznivé konstelace, proto byste si měli od rána počínat opatrně. Nepouštějte se do složitějších úkolů a nevystavujte se zbytečnému riziku. Žádné větší nákupy nedělejte. Večer si odpočiňte u televize. Je dobrá aura pro milostné kontakty a pro duchovní rozvoj.