#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Budete dnes pronásledováni pocitem, že jste cosi zapomněli. Nejhorší na tom je, že si rychle začnete představovat katastrofu, zatím co se po vyjasnění ukáže, že šlo o maličkost. Nedobrá kosmická energie může vyvolat oslabení vnitřní rovnováhy.

 

Býk

Horoskop na zítra

Dnes můžete leccos hodit za hlavu. odpoledne si klidně lehněte a zpytujte svědomí, v čem jste šlápli vedle. Asi neumíte správně využít svůj organizační talent. Sport a auto dnes způsobí víc starosti, než radosti. Nedobrá kosmická energie může vyvolat oslabení vnitřní rovnováhy.

 

Nevěra určená hvězdami

Nevěra určená hvězdami

Láska, žárlivost a nevěra, to vzbuzuje odvěkou spojitost. Jste věrnými partnery, rádi flirtujete anebo jste rozenými svůdníky? Zajímá vás, zda je věrnost pro vašeho partnera priorita anebo hrozí občasné vášnivé eskapády? Podívejte se, jak to vidí hvězdy.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Důležitá rozhodnutí dnes nedopadnou tak, jak jste očekávali. Připravte se na nepříznivou zprávu z blízkého okolí. Ve volném čase odpočívejte. Pracovní aktivitu přenechte mladším kolegům a doma zase partnerovi. Nedobrá kosmická energie může vyvolat oslabení vnitřní rovnováhy.