Baran

Horoskop na zítra

Napětí z předchozího dne zmizí, jako mávnutím kouzelného proutku. Vše byste měli zvládnout s přehledem a snad i s dobrou náladou. Možná dostanete chuť podniknout něco zcela neplánovaného. Počátek dne může přinést rozčarování, ale později se dostaví pozitivní změny.

 

Horoskop na dnešní den - Pondělí (16-12-2019) - Tvrdohlavě opakujete staré chyby.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (16-12-2019) - Tvrdohlavě opakujete staré chyby.

Cožpak jste se opravdu ještě nenaučili, jak se má řešit taková situace, v jaké se momentálně nacházíte? Postupujte delikátněji a uplatňujte různé finesy - to vždy působí. Atmosféra je plná přejícnosti a altruismu.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Dnes budete mít sklon k vyhazování nejrůznějších věcí, které zrovna teď považujete za zbytečné. Dejte si jen pozor, abyste ve své euforii nevyhodili něco, co se ještě někdy může přidat. Počátek dne může přinést rozčarování, ale později se dostaví pozitivní změny.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Budete-li připraveni a ochotni vydat ze sebe tolik, abyste mohli vyniknout nad ostatní, máte šanci na postup. Do vašeho života vstoupí někdo, kdo vás nakazí svou optimistickou náladou a dokáže i přesvědčit k zásadnímu kroku. Počátek dne může přinést rozčarování, ale později se dostaví pozitivní změny.