#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Budete dnes muset ustoupit hrubé síle. Jakkoli tím budou zkříženy vaše plány, přesto dnešek budete moci započítat mezi vydařené dny. Pouze si musíte najít náhradní činnost, která vám také přinese radost. Dnes udělá každému dobře kontakt s přírodou a sebou samým - typu meditace.

 

Býk

Horoskop na zítra

Po práci se vydejte na nákupy, neberte s sebou děti ale snažte se udělat radost každému. Nezapomeňte na starší členy domácnosti - zaslouží si pozornost. Jejich vděčnost vám bude odměnou. Býci - důchodci najdou něco, co pro ně bude mít velkou hodnotu. Každému udělá dnes dobře kontakt s přírodou a sebou samým - typu meditace.

 

Umíte odhadnout situaci? Berani jdou slepě proti zdi, Raci spoléhají na intuici

Umíte odhadnout situaci? Berani jdou slepě proti zdi, Raci spoléhají na intuici

Jak dobré jsou vaše instinkty? Jdete za svou intuicí a když se vám něco nezdá, raději zpomalíte? Nebo se naopak ženete dál, i když tušíte těžký úder? Možná vám napoví vaše znamení zvěrokruhu. Někdo je předurčen k tomu, že svou intuici skutečně poslouchá,

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Věnujte se méně zodpovědné práci, která nevyžaduje přílišné soustředění. Dnes leccos snadno pokazíte a těžko byste to později spravovali. Dělejte si pauzy, cvičte, ale nepřepínejte síly. Kupte si vitamíny, nešetřete na sobě. Nechtějte nic uspěchat. Každému dnes udělá dobře kontakt s přírodou a sebou samým - typu meditace.