Baran

Horoskop na zítra

Nový rok začněte dynamicky! Vstaňte hned po ránu, dřív než odzvoní poledne ! Nezapomínejte na vydatné jídlo, tedy až po dvou, po třech dnech, až vám to žaludek na vodě dovolí. A všechno ode dneška dělejte s rozvahou! Střílet každého hned na potkání není moudré, nejdřív se ho zeptejte, jestli vám třeba nenese peníze.

 

Býk

Horoskop na zítra

Nový rok bude nový skok do dalšího života. Pokud překonáte počáteční lenost, zjistíte, že je docela příjemné vstávat s úsměvem a začínat rozcvičkou. Místo párků a kávy k snídani si připravit čistou vodu a trochu ovoce. Když ještě zahodíte cigarety a zapomenete, co je všudypřítomný alkohol, omládnete do roka nejmíň o dvacet let.

 

Povahové vlastnosti jednotlivých znamení. Na čem byste měla zapracovat?

Povahové vlastnosti jednotlivých znamení. Na čem byste měla zapracovat?

Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu v sobě nese určité charakteristické rysy, které jsou pozitivní, ale objevují se i ty negativní. Podívejte se, na čem byste měla zapracovat právě vy, aby byl váš život lepší.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Novoroční předsevzetí si raději nedávejte, stejně je nikdy nedodržíte a tak vás už nikdo vážně nebere. Velmi překvapíte, pokud na Nový rok budete vůbec doma a sejdete se ostatními k rodinnému obědu. Nechte si pro jednou hlavu čistou a nevysvětlujte druhým svoje důvody, proč vás potkají vždycky jen mezi dveřmi!