Baran

Horoskop na zítra

Většina domácností se dnes bude věnovat předvánočním přípravám. Bude spousta běhání, které vás unaví natolik, že usnete dřív, než obvykle. Snažte se vhodně ovlivnit svůj projev a schopnost se domluvit. Roste chuť k navazování kontaktů a k přátelským setkáním.

 

Býk

Horoskop na zítra

Udělejte důkladnou prohlídku a vytřídění věcí v podkroví, ve sklepě, v šatníku. Uvidíte, jaká spousta nepotřebností se zde nachází. Pokud všechno vyhodíte nebo někomu věnujete, hned se budete cítit líp. Roste chuť k navazování kontaktů a k přátelským setkáním.

 

Co vás v DUBNU čeká a nemine: Berani se zamilují. Štíři si budou užívat

Co vás v DUBNU čeká a nemine: Berani se zamilují. Štíři si budou užívat

Máme tu začátek dubna. Jednotlivá znamení čekají během celého měsíce mnohá překvapení. Někteří natrefí na novou lásku, jiní si budou užívat milostné eskapády. Během dubna ale dobrodružství nemine téměř nikoho. A kdo se může na duben nejvíce těšit?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Jste v obdivuhodné formě a dokážete se přizpůsobit každé situaci. Z míry by vás neměla vyvést ani nečekaná návštěva. Měli byste si vědět rady se vším, tedy i udržet partnerovu dobrou náladu. Roste chuť k navazování kontaktů a k přátelským setkáním.