Baran

Horoskop na zítra

Většina domácností se dnes bude věnovat předvánočním přípravám. Bude spousta běhání, které vás unaví natolik, že usnete dřív, než obvykle. Snažte se vhodně ovlivnit svůj projev a schopnost se domluvit. Roste chuť k navazování kontaktů a k přátelským setkáním.

 

Býk

Horoskop na zítra

Udělejte důkladnou prohlídku a vytřídění věcí v podkroví, ve sklepě, v šatníku. Uvidíte, jaká spousta nepotřebností se zde nachází. Pokud všechno vyhodíte nebo někomu věnujete, hned se budete cítit líp. Roste chuť k navazování kontaktů a k přátelským setkáním.

 

Znamení zvěrokruhu, která se k sobě v žádném případě nehodí

Znamení zvěrokruhu, která se k sobě v žádném případě nehodí

Jistě se vám také někdy stalo, že jste potkali člověka, se kterým jste si tak rozuměli, že jste měli pocit, jako byste ho znali od mala. A pak jsou tu takoví lidé, u kterých ať se snažíte sebevíc, každá jejich věta je vám proti srsti.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Jste v obdivuhodné formě a dokážete se přizpůsobit každé situaci. Z míry by vás neměla vyvést ani nečekaná návštěva. Měli byste si vědět rady se vším, tedy i udržet partnerovu dobrou náladu. Roste chuť k navazování kontaktů a k přátelským setkáním.