Baran

Horoskop na zítra

Výnujte se svřm dětem, udělejte si na ně čas, poslechněte si jejich problémy. Je to nejlepší způsob, jak v dané chvíli zapomenout na vlastní starosti. Pokud jste si dali inzerát do rubriky seznámení, vyberte si odpověď, která dnes přijde jako první. Je vhodné se zabývat ochranou životního prostředí.

 

Keltský horoskop – ve vůni stromů

Keltský horoskop – ve vůni stromů

Pro keltský horoskop jsou typické stromy, protože jejich síla je bezmezná. Keltští druidové vycházeli ze 21 různých stromů, vše se počítalo jednou za půl roku po desetidenních dekádách. Podívejte se na svou charakteristiku dle keltského stromového horosko

Doporučené články Více

Býk

Horoskop na zítra

Pomalu se budou zlepšovat vaše osobní vztahy. Snaha po řešení rodinných problémů a potřeb rodiny si vyžádá další nepředpokládané finanční výdaje, které budou nejspíš novou příčinou konfliktu. Je žádoucí se zabývat ochranou životního prostředí.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Práce vám půjde zlehka, přátelé přinesou užitečné informace, leccos se může podařit. Ale opatrnosti nikdy nezbývá, proto nepůjčujte peníze a nedělejte nikomu ručitele. Jezděte ukázněně. Je žádoucí se zabývat ochranou životního prostředí.

 

Rak

Horoskop na zítra

Při jednání s lidmi se vám bude dařit a neztratíte-li sebekontrolu, zvládnete i nákupy pro domácnost. Do sportování se nepouštějte. Je žádoucí se zabývat ochranou životního prostředí.