Baran

Horoskop na zítra

Marnotratný nákup by vám udělal pořádnou díru do rozpočtu. Než nakoupíte, poraďte se s partnerem. Pozor na tak zvané výhodné koupě a slevové servery, v krásném obalu byste si nejspíš přinesli domů podřadnou službu. Věnujte se sumarizaci předchozích činností. Nevhodný den pro kontakty s novými osobami.

Býk

Horoskop na zítra

Cestovat dnes můžete s kýmkoliv a kamkoliv, nedejte se však partnerem přemluvit k návštěvě obchodního domu. Zlepšení se dostaví ve vaší intuici a předtuchách. Lze čekat pokles psychofyzické kondice. Je žádoucí sumarizovat předchozí činnosti. Nedoporučují se kontakty s novými osobami.

Jak se budete cítit v období luny ve Váhách? Berana čeká tíživá situace

Jak se budete cítit v období luny ve Váhách? Berana čeká tíživá situace

Novoluní je skvělý čas k vnitřní očistě a pochopení. Pokud tedy nad něčím váháte a nejste si jisti, jakým směrem se ubírat, věřte, že následující dny to rozlousknete. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Sami se divíte, kde se ve vás bere ta činorodost - jako byste se probudili ze zimního spánku. Co vám jindy trvalo týden, stihnete dnes za jediný den. Úspěšní lidé jsou miláčky druhého pohlaví, ale nezneužívejte situace. Víte, že lidská přízeň je vrtkavá. Věnujte se zejména sumarizaci předchozích činností. Nevhodný den pro kontakty s novými osobami.

Rak

Horoskop na zítra

Podařilo se vám získat potřebné informace od nadřízených, ty nyní vyhodnoťte. Dopomohou k pracovnímu úspěchu, ke služební cestě, prostě vás přivedou blíže k tomu, o co se v práci snažíte. Dávejte si ale pozor na pomluvy a intriky svého okolí. Je žádoucí se věnovat sumarizaci předchozích aktivit. Nevhodné jsou kontakty s novými osobami.