#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Nečekejte, že vás někdo zastoupí v tom, co máte udělat a neodkládejte všechno na poslední chvíli. Jediné, co byste tím získali by byla únava navíc a stres. Musíte racionálněji hospodařit se svým časem! Jsou značné šance na postup v oblasti společenské i materiální.

 

Býk

Horoskop na zítra

V kritické chvíli bude stát štěstí na vaší straně. S optimismem dokážete zdolat všechny těžkosti. Za svou špatnou náladu se předem omluvte. Zvláštní pozornost potřebuje dnes práce s otevřeným ohněm, sklem a elektrickým proudem. Obecně jsou šance na postup ve společenské a materiální oblasti.

 

 Nejcitlivější znamení zvěrokruhu. Kdo k nim patří a proč není citlivost ostuda?

Nejcitlivější znamení zvěrokruhu. Kdo k nim patří a proč není citlivost ostuda?

V astrologii je zažitý názor, že nejcitlivější jsou vodní znamení. Samozřejmě že všichni někdy pláčeme, takový je život. Ovšem některá znamení zvěrokruhu jsou mnohem citlivější a reagují na emotivní záležitosti mnohem intenzivněji než ostatní. Kromě vodní

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Jestli se dnes necítíte na těžkou práci, nebo náročné vyřizování obchodních záležitostí, tak to odložte. Opravdu nejste ve formě. Šarmu a výmluvnosti ale budete mít na rozdávání. Drahým restaurantům a exkluzivním butikům se stejně musíte vyhnout. Jsou šance na postup ve společenské i materiální oblasti.