#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Vůči tomu, s kým jste už dlouho spojeni, dnes pocítíte příliv citů. Nadcházející čas přeje opakovanému rozkvětu lásky, obzvlášť, že se naskytne skvělá příležitost pobýt spolu sami. Je třeba se vyhnout těžce stravitelnému jídlu, a tomu, kde je mnoho cholesterolu.

 

Býk

Horoskop na zítra

Zasloužíte si trochu odpočinku, nejlépe v lůně přírody. Pokud dokážete přimět partnera k opuštění domácího pelíšku, strávíte spolu báječný den a přinese vám to hodně radosti. Je třeba se vyhnout těžce stravitelnému jídlu, a tomu, kde je moc cholesterolu.

 

Horoskop lásky - na 51. týden (17.12.2018 - 23.12.2018)

Horoskop lásky - na 51. týden (17.12.2018 - 23.12.2018)

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Budete se moci po celý den věnovat jediné činnosti, která vám bude způsobovat hodně radosti. Partner nebude mít nic proti tomu, protože na tom i on vydělá... Dětem pomozte nastolit opětovnou důvěru v sebe. Vyhněte se těžce stravitelnému jídlu, a tomu, kde je mnoho cholesterolu.