Baran

Horoskop na zítra

Nesoustřeďujte se na detaily úkolu, ale pohlédněte na to, co má přijít, z co nejširší perspektivy. V současnosti je nejdůležitější vymezení obecného rámce vašeho projektu. Práce dnes nepřinese velké efekty. Vhodný je pohyb na čerstvém vzduchu, zeleninová dieta, pití minerálky.

Býk

Horoskop na zítra

Je čas na větší nákupy. Obchody čekají, tak si najděte chvilku a vypravte se tam. Jistě dostanete přesně to, co chcete. I kdyby byla cena vysoká, nebudete litovat. Práce dnes nepřinese velké efekty. Vhodný je pohyb na čerstvém vzduchu, pití minerálky a zeleninová dieta.

Horoskop na dnešní den - Pátek 27-11-2020 - Nezařizujte všechno najednou, ale ujasněte si, co je nejdůležitější, a od toho začněte...

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnešek asi strávíte doma při nějakých úklidových pracích, které, jak soudíte, měly být udělány už dávno. V současnosti se vám mohou vracet některé aspekty vašeho chování. Partner to s vámi myslí dobře, dejte na něj. Práce dnes nepřinese velké efekty. Vhodný je pohyb na čerstvém vzduchu, pití minerálky, zeleninová dieta.

Rak

Horoskop na zítra

Využijte svých nových známostí k dosažení cíle. Nestyďte se volit takové prostředky. Vy to děláte jen jednou za čas, zatímco pro jiné se to stalo běžným pravidlem postupování. Práce dnes nepřinese velké efekty. Vhodný je pohyb na čerstvém vzduchu, pití minerálky, zeleninová dieta.