#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Soustřeďte se na to, co je opravdu důležité a zbytek nechte udělat svými spolupracovníky. Ti se dokáží velmi dobře vyrovnat s takovými úkoly, takže vás ani tentokrát nezklamou. Dnes je třeba se připravit na změny a být schopni je akceptovat.

 

Býk

Horoskop na zítra

Potřebujete si uspořádat myšlenky. K tomu poslouží procházka o samotě, pohovor s přítelem, návštěva rodičů. Nedělejte unáhlené závěry, řešení musí dozrát. Neslibujte nic, o čem tušíte, že to nebudete moci splnit. Dnes je třeba se připravit na změny a být schopni je akceptovat.

 

S kým se v zimě zachumláte do postele? Panna rozhodně s Rybou

S kým se v zimě zachumláte do postele? Panna rozhodně s Rybou

Zimní čas je opět tady a s ním i chladné počasí, které většinu lidí zažene do postele. Někdo sice ulehne s nepříjemnou chřipkou, ale některá znamení zvěrokruhu se budou mít opravdu skvěle. Lenošení pod dekou si budou užívat nejen s lahodným čajem, ale tak

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Studenti si musejí dát pozor, aby doslova neomráčili zkoušející svými neznalostmi! Duševní kondice slabá, ale fyzická dobrá, takže se lze odreagovat sportem. Přátelé pomohou najít pozitivnější pohled na život. Dnes je třeba se připravit na změny a být schopni je akceptovat.