Baran

Horoskop na zítra

Pocítíte vzrůst inspirace a budete se hřát v přízni nadřízených. Později se ozvou trampoty ze včerejška a kontakty nebudou příjemné. Snažte se tlumit sklon k přílišné dominanci. Bude ověřována reálnost záměrů a plánů. Konflikty vyžadují pružnost.

Býk

Horoskop na zítra

Ráno se budete cítit jako po vypití elixíru mládí a pojezení soudku vtipné kaše. Spadne vám ze srdce nějaký kámen, který vás tížil už delší dobu. Zbavte se dnes též nepříjemných povinností, jejichž vyřízení vás tíží uždelší dobu. Je ověřována reálnost plánů a záměrů, konflikty vyžadují pružnost.

Skryté superschopnosti podle horoskopu: Které má právě vaše znamení?

Skryté superschopnosti podle horoskopu: Které má právě vaše znamení?

Každý máme nějaké skryté schopnosti a talenty, které nevyužíváme, i když bychom měli. Zjistěte, jaké netušené schopnosti se skrývají právě ve vás.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Partner bere vaše úspěchy jako samozřejmost a snaží se naložit na vaše bedra i vlastní problémy. Ustupováním, ale ani odmítavým postojem ničeho nedosáhnete. Zkuste si rozumně promluvit, navrhněte řešení, na kterém se budete podílet oba stejnou měrou. Je ověřována reálnost plánů a záměrů, konflikty vyžadují pružnost.

Rak

Horoskop na zítra

Váš sklon k tvrdému prosazování vlastních nápadů a plánů povede ke zhoršení vztahů. Pokud se cítíte nemocní, neodkládejte návštěvu lékaře. Přemlouvání a výzvy k partnerské schůzce by dnes byly zbytečné. Je ověřována reálnost záměrů a plánů. Konflikty vyžadují elastičnost.