Baran

Horoskop na zítra

Ani dnes nebudou hvězdy milosrdné k vašemu zdraví. To, zda onemocníte, závisí na vaší odolnosti a celkovém stavu. Ten byste dnes mohli začít vylepšovat. Nejlépe zdravou stravou a dostatkem pohybu. Bylo by dobré se soustředit na záležitosti , souvisící s psychikou a duchovnem.

 

Býk

Horoskop na zítra

Nejnovější pracovní metody se mohou ukázat jako mimořádně ziskové. Nemějte předsudky vůči jejich používání, i kdyby příprava vyžadovala nějaký čas. Ta práce se vyplatí. Bylo by dobré se soustředit na záležitosti, souvisící s psychikou a duchovnem.

 

Jakého zločinu jste schopni se dopustit? Vodnáři vraždy, Střelci krádeže!

Jakého zločinu jste schopni se dopustit? Vodnáři vraždy, Střelci krádeže!

Zákony mluví jasně o tom, za co musíme v případě porušení pravidel pykat. A co si budeme povídat, každý člověk je schopen dobra i zla. Jakého zločinu byste se dopustili, kdyby přišlo na věc, podle zvěrokruhu? Ovšem raději nedoporučujeme, abyste to zkoušel

Doporučené články Více

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes uděláte nejlíp, když zůstanete doma a své síly věnujete úklidu bytu. Zapojte do práce i své potomky a zkuste při nezávazném hovoru proniknout do jejich světa. Případné nepříznivé zprávy přejděte s nadhledem. Bylo by dobré se soustředit na záležitosti, souvisící s psychikou a duchovnem.

 

Rak

Horoskop na zítra

Pokud jste se včera podle naší rady moc nenamáhali, tak byste dnes měli pocítit zlepšení fyzické i psychické kondice. Věnujte se dětem a partnerovi. Vpusťtedo svého života různé novinky a pokrok. Bylo by dobré se soustředit na záležitosti, souvisící s psychikou a duchovnem.