Baran

Horoskop na zítra

Roztržitost může způsobit, že zapomenete na jistou dost důležitou věc. Snad nějaké už dříve domluvené setkání, nebo telefonát někomu blízkému. Dejte si pozor, ať někomu nezpůsobíte lítost. Den vhodný ke společenské činnosti s myšlenkami na jiné. Pro soukromé zájmy zlé.

 

Jak prožíváte těžké časy? Váhy tiše trpí, Štíři se chovají hnusně k ostatním

Jak prožíváte těžké časy? Váhy tiše trpí, Štíři se chovají hnusně k ostatním

Temné a těžké časy prožívá čas od času každý z nás. Překonávat tyhle krizové situace ale zvládáme odlišně. Někdo se s nimi umí vypořádat rychle a snadno, jiný musí projít doslova očistcem, než zase vykoukne slunce. Co říká o překonávání překážek váš zvěro

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Dopřejte si nějakou společenskou zábavu. Ta by neměla bránit tomu, abyste si s partnerem promluvili o budoucích plánech. Pokud vám bude vyčítat žárlivost, má pravdu, sami si jí zbytečně ztrpčujete život. Den vhodný ke společenské činnosti s myšlenkami na jiné. Pro soukromé zájmy zlé.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Odpočívat je umění, kterému byste se měli učit právě dnes. Potřebujete si srovnat myšlenky, což se bude nejlíp dařit o samotě. Večer doporučujeme knihu. Mimo stěny svého domova zachovávejte maximální opatrnost. Den vhodný ke společenské činnosti s myšlenkami na jiné. Pro soukromé zájmy zlé.