Baran

Horoskop na zítra

Roztržitost může způsobit, že zapomenete na jistou dost důležitou věc. Snad nějaké už dříve domluvené setkání, nebo telefonát někomu blízkému. Dejte si pozor, ať někomu nezpůsobíte lítost. Den vhodný ke společenské činnosti s myšlenkami na jiné. Pro soukromé zájmy zlé.

 

Typologie šéfů podle horoskopu: Je ten váš tvrdá palice, nebo časovaná bomba?

Typologie šéfů podle horoskopu: Je ten váš tvrdá palice, nebo časovaná bomba?

Když jde o šéfa, každá špetka znalosti se hodí. Zjistěte, co to znamená, když je váš nadřízený ve znamení Blíženců, Berana či Střelce, a co na něj vlastně platí.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Dopřejte si nějakou společenskou zábavu. Ta by neměla bránit tomu, abyste si s partnerem promluvili o budoucích plánech. Pokud vám bude vyčítat žárlivost, má pravdu, sami si jí zbytečně ztrpčujete život. Den vhodný ke společenské činnosti s myšlenkami na jiné. Pro soukromé zájmy zlé.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Odpočívat je umění, kterému byste se měli učit právě dnes. Potřebujete si srovnat myšlenky, což se bude nejlíp dařit o samotě. Večer doporučujeme knihu. Mimo stěny svého domova zachovávejte maximální opatrnost. Den vhodný ke společenské činnosti s myšlenkami na jiné. Pro soukromé zájmy zlé.