Baran

Horoskop na zítra

Vaši dnešní energii a vitalitu vám může kdekdo závidět. Možná si dokonce uděláte čas a pomůžete kolegovi nebo příteli. Pokud si ale partner na vás nespravedlivě vylije vztek, rozladí vás to. Je dobrá příležitost cestovat, vejít v kontakt s literaturou, uměním a sportem.

 

Býk

Horoskop na zítra

Nadešel den, kdy je třeba se vypořádat s nedodělky. Možná jste nevrátili včas půjčené knihy z knihovny, neodepsali jste na důležitý dopis. Udělejte to dnes co nejrychleji, aby vás nepovažovali za nesolidní. Je dobrá příležitost cestovat, vejít v kontakt s literaturou, uměním a sportem.

 

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Z horoskopu se toho dá vyčíst opravdu hodně. To, kde najdete svou spřízněnou duši nebo jaké dny v týdnu pro vás budou kritické. Ovšem některé věci zůstávají neodhaleny a je kolem nich velké tabu. Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokru

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

V práci nebudete mít žádné problémy a náladu kolegů nic nenaruší, pokud ji sami nepokazíte svou kritikou nepřítomných. Doma tolerujte nedostatky bližních a chovejte se umírněně. Je dobrá příležitost cestovat, vejít v kontakt s literaturou, uměním a sportem.