#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Vaše cestovní plány mohou být ohroženy neočekávanou návštěvou vzdálených příbuzných. Dříve, než se začnete zlobit, vyslechněte hosty. Chtějí vám říci několik zajímavých věcí. Mohou se objevit zdravotní a rodinné problémy, vznikne touha splynout s kosmem.

 

Býk

Horoskop na zítra

Dopoledne se vám budou lepit na paty drobné nepříjemnosti, ale protože je neděle, dá se lecčemu vyhnout. Zůstaňte déle v posteli, ženy mají možnost se zavřít do kuchyně. Odpoledne už plni síly zatoužíte po dobrodružstvích. Mohou se objevit zdravotní a rodinné problémy, vznikne touha splynout s kosmem.

 

Nevěrníci podle horoskopu: Kdo vám zahne při první příležitosti?

Nevěrníci podle horoskopu: Kdo vám zahne při první příležitosti?

Víme to všichni, někteří si s věrností moc hlavu nelámou, protože jim to tak nějak bylo dáno do vínku a "nemohou jinak". Pokud věříte, že naše osudy a povahy ovlivňuje i datum narození, pak vás bude určitě zajímat, co říká o sklonech k nevěře. Které zname

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Věnujte se jen drobným opravám a úpravám bytu, vaše fyzická kondice není nejlepší. Získáte zajímavou informaci, která bude inspirovat k novým plánům v podnikání. Uhlazujte vztahy v rodině - vydrží pak dlouho. Mohou se objevit zdravotní a rodinné problémy, vznikne touha splynout s kosmem.