#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Je nejvyšší čas začít myslet na blížící se prázdniny. Vyzbrojeni katalogy cestovních kanceláří, proveďte s rodinou nezbytné výpočty a naplánujte dovolenou tak, aby každému členu způsobila co nejvíce radosti, jen ty destinace jsou omezené. Dokončování započatých věcí je lépe se věnovat dopoledne. Dejte na intuici.

 

Býk

Horoskop na zítra

Máte šanci na výhru, nebo nalezení nějakého předmětu. Můžete se též setkat se zajímavými lidmi, kteří mohou kladně ovlivnit váš další život. Vhodná je procházka k řece, návštěva parku. Dokončování započatých věcí je lépe se věnovat dopoledne. Dejte na intuici.

 

HOROSKOP FLIRTOVÁNÍ: Váhy jsou kokety a Kozorohům to zase příliš nejde

HOROSKOP FLIRTOVÁNÍ: Váhy jsou kokety a Kozorohům to zase příliš nejde

Blíženci se pro flirtování prostě narodili. Když začnou na své kořisti lásky pracovat, nikdo nemá šanci a vždy podlehne. Blíženec moc dobře ví, co chce druhé pohlaví slyšet. Navíc se umí skvěle chovat, těší se výborné komunikaci, je společenský a galantní

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Seznámíte se s osobou druhého pohlaví a najednou z vás budou jiní lidé. Spousta optimismu a plánů do budoucna - ale může to být mylné. Nikdo není dokonalý - ani vy ne. Projevte obětavost. Dokončování věcí je lépe se věnovat dopoledne. Dejte na intuici.