Baran

Pravděpodobně se dnes vydáte na poslední úsek, vedoucí přímo k cíli. Teď se už na nic neohlížejte a plnou parou vpřed! Jediné, co vás může ohrozit, bude lehčí závrať, ale jinak jste bezpeční. Stojí za to se koncentrovat na regeneraci zdraví a vyhnout se fyzické dřině.

Býk

Den je vhodný k nástupu na rekreaci i do lázní, ale s úspěchem se můžete pustit de facto do čehokoliv. Také můžete potkat nového věrného přítele. Chcete-li uskutečnit změny, k nimž potřebujete znát teorii, opatřte literaturu. Stojí za to se koncentrovat na regeneraci zdraví a vyhnout se fyzické dřině.

Víkendový horoskop: Váhám se splní tajná přání, Střelci by se měli vyhnout hádkám

Víkendový horoskop: Váhám se splní tajná přání, Střelci by se měli vyhnout hádkám

Nejmrazivější víkend letošního roku je tady a s ním i další horoskop. Pojďme se podívat, co nás o víkendu čeká a nemine. Hvězdy mají jasno.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Čeká na vás hromada korespondence a restů. Teď už nic neodkládejte a vyčistěte stůl. Bude se dařit na úřadech i při uzavírání obchodních smluv. Rozptylte se sportem, ale netrhejte rekordy. Dbejte na přiměřené oblečení. Hrozí vám onemocnění. Stojí za to se koncentrovat na regeneraci zdraví a vyhnout se fyzické dřině.