Baran

Horoskop na zítra

Dařit by se vám mělo především na cestách. S nadhledem si můžete vychutnat pohled krajinou. Kdy se vám to podaří, že můžete snídat, obědvat a večeřet v jiném městě? Podobné dny není cíl vaší cesty až tam někde za dalekými kopci, ale každý okamžik té cesty je vlastně jejím naplněním. Užívejte si přítomnosti, dřív než se stane minulostí.

Býk

Horoskop na zítra

Zklamání vás provází doslova na každém kroku. U blízkých lidí se setkáváte s nepochopením, jež je ovšem pouze důsledkem vašich dlouhodobých sporů. Dnešního dne se problémy vyhrotí zejména Býkům nar. ke konci znamení, kteří už se dlouho pohybovali jak v mlžném oparu. Je čas sundat brýle a pořádně si protřít oči. Realita vás sice zpočátku přivede do šoku, ale už to může být prvním krokem k lepší budoucnosti.

Horoskop na dnešní den - Středa (06-11-2019) - Máte-li nějakého pracovního rivala, dnes ve vašem souboji získáte úctyhodný náskok.

Horoskop na dnešní den - Středa (06-11-2019) - Máte-li nějakého pracovního rivala, dnes ve vašem souboji získáte úctyhodný náskok.

Budete úspěšní ve sportovním zápolení a krátká na vás bude i úřednická byrokracie. Úspěchy vás hodně potěší. Dopolední agresivita bude odpoledne vystřídána větší citlivostí a tolerantností.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Soucit a péči o druhé máte dnes na jedničku. Blížencům z konce znamení pomáhají jejich sny překonat obtížnou realitu a náročné změny, které prožívají v soukromém životě. Všechno zlé se může v dobrém obrátit, pokud tomu budete pevně věřit. Některé věci však možná nechcete vidět takové, jaké ve skutečnosti jsou, a proto je nemůžete ani k lepšímu změnit.

Rak

Horoskop na zítra

Nasáváte vodu jako houba po dešti. Nastal čas pročistit lymfatický systém a očistit tělo od škodlivin, které se tam nastřádaly z nezdravého jídla i nápojů. Uvařte si čaj ze zelených kopřiv nebo lístečků břízy, spláchne z vašeho těla vše, co tam nemá být, jak do výlevky. Tělo pookřeje a vaše mysl poskočí nejméně o 3 metry vysoko. Vždyť jedině ve zdravém těle je zdravý duch!