Baran

Horoskop na zítra

Mohou se před vámi objevit nové, atraktivní pracovní šance. Abyste jich ale dokázali využít, museli byste projevit velkou bezohlednost. Zdalipak se rozhodnete koupit si další kariéru za rezignaci od vlastních zásad? Asi ne. Málo užitečný den z důvodu nečekaných změn nálad.

 

VELKÝ ŘÍJNOVÝ HOROSKOP JE TU: Lev přijde o peníze, Beran spadne do deprese

VELKÝ ŘÍJNOVÝ HOROSKOP JE TU: Lev přijde o peníze, Beran spadne do deprese

Nový měsíc se opět blíží rychlostí blesku a chystá si pro nás pořádnou dávku nových zkušeností a emocí! Celý podzim se ponese v duchu životních změn, které budou velkou zatěžkávací zkouškou. Co v tomto období čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Je vhodný den pro nákup a prodej výpočetní techniky a pro půjčky peněz. Manželské vztahy se zlepší. Lze zlepšit i vztahy se spolupracovníky a úspěšně jednat s nadřízenými. U soudu to ale nemusí dopadnout dobře. Málo užitečný den z důvodu nečekaných změn nálad.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Na cestách výhodně nakoupíte. Nebudete mít problémy ani s celníky a notáři. V žádném případě si ale nepůjčujte peníze - byly by z toho nepříjemnosti. Vhodné k vyřizování úředních formalit ohledně dědictví a nemovitostí. Málo užitečný den z důvodu nečekaných změn nálad.