Baran

Horoskop na zítra

Dnešek přinese jen běžné problémy, s nimiž byste si měli hravě poradit. Svou pozornost zaměřte hlavně na partnera. Má asi problém, o kterém vám dosud neřekl. Zeptejte se a poraďte. Mohou být problémy s krevním oběhem, se srdcem a s páteří. Prospěje méně masa a více ryb s kaší.

 

Býk

Horoskop na zítra

Neodmítejte dnes pomoc tomu, kdo vás o ni poprosí, i kdyby to představovalo větší ztrátu času. Máte šanci získat opravdového přítele, a taková příležitost není každý den. Nezklamte! Mohou být problémy s krevním oběhem, se srdcem a s páteří. Prospěje méně masa a více ryb a kaší.

 

Jak získat muže, který se vám líbí? Berana musíte rozesmát, Lva oslníte komplimenty!

Jak získat muže, který se vám líbí? Berana musíte rozesmát, Lva oslníte komplimenty!

Nevíte, jak zapůsobit na toho, kdo vás zaujal? Je to jednodušší, než si myslíte. Hlavně buďte sama sebou, protože to je ze všeho nejdůležitější. Hry a přetvářky nejsou na místě. Neuškodí ovšem, když budete vědět, o co se muž vašich snů zajímá, co ho baví

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes se dokážete i ve složitých jednáních dohodnout, zvolíte-li vhodný tón a slova. Neuvádějte své okolí do napětí, buďte rozvážní ve svých úsudcích a snažte se přizpůsobit okolnostem. Mohou být problémy se srdcem, s krevním oběhem a s páteří. Prospěje méně masa a více ryb a kaší.