Baran

Horoskop na zítra

Dnešek přinese jen běžné problémy, s nimiž byste si měli hravě poradit. Svou pozornost zaměřte hlavně na partnera. Má asi problém, o kterém vám dosud neřekl. Zeptejte se a poraďte. Mohou být problémy s krevním oběhem, se srdcem a s páteří. Prospěje méně masa a více ryb s kaší.

 

Býk

Horoskop na zítra

Neodmítejte dnes pomoc tomu, kdo vás o ni poprosí, i kdyby to představovalo větší ztrátu času. Máte šanci získat opravdového přítele, a taková příležitost není každý den. Nezklamte! Mohou být problémy s krevním oběhem, se srdcem a s páteří. Prospěje méně masa a více ryb a kaší.

 

Znamení zvěrokruhu, která se k sobě v žádném případě nehodí

Znamení zvěrokruhu, která se k sobě v žádném případě nehodí

Jistě se vám také někdy stalo, že jste potkali člověka, se kterým jste si tak rozuměli, že jste měli pocit, jako byste ho znali od mala. A pak jsou tu takoví lidé, u kterých ať se snažíte sebevíc, každá jejich věta je vám proti srsti.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes se dokážete i ve složitých jednáních dohodnout, zvolíte-li vhodný tón a slova. Neuvádějte své okolí do napětí, buďte rozvážní ve svých úsudcích a snažte se přizpůsobit okolnostem. Mohou být problémy se srdcem, s krevním oběhem a s páteří. Prospěje méně masa a více ryb a kaší.