Baran

Horoskop na zítra

V pondělí se vám do práce určitě chtít nebude. Luna ve Lvu přeje spíše domácí péčí. Myslíte si, že už by měly začít prázdniny anebo dovolená. Pokud máte nějaké planety na počátku svého znamení, tak se letos nesmíte spokojit s tím, že se jako obvykle na poslední chvíli seberete a vyrazíte, kam vás kola a auta povezou. Naplánujte si něco extra, třeba Tichomořské ostrovy nebo dobrodružnou výpravu na Island k soptícímu kráteru. To však pouze pro odvážné!

Býk

Horoskop na zítra

Z postele vás dnes jen tak někdo nedostane. Teplo pelíšku je pro vás nad všechny poklady světa a vyhnat vás ven dokáže snad jen pořádná snídaně na vidličku a horká voňavá káva. Vylákat vás z domova a odejít do zaměstnání pomůže vidina polední pauzy, oběda klasické české kuchyně a přesně takových specialit, jako vám v dětství vařila vaše babička. Díky Luně ve Lvu všem více chutná i tráví, počítejte s tím, že vám stravenky ani stačit nebudou.

Blíženci

Horoskop na zítra

Merkur i Slunce ve vašem znamení rozpohybují vaše končetiny, že si budete připadat málem jako stonožka. Že vám nikdo nestačí, to je zcela normální ale dneska z každé léčky uniknete stejně záhadným způsobem jako David Copperfield. Luna ve Lvu ale u druhých může vyvolávat ukřivděné emoce, buďte na každé své slůvko zvláště opatrní, ani se nenadějete a nebude s vámi mluvit ani kredenc.

Rak

Horoskop na zítra

Ploužíte se domem jako stín a chytáte se za hlavu. Netušíte, zda vás nepřepadla mořská nemoc či zda jsou to zbytky kocoviny po náročném víkendu. Na žaludeční nevolnost si naordinujte bylinkový čaj a také dietu, žádná ostrá jídla, mléko ani alkohol, dejte přednost vařené zelenině, domácí polévce nebo krupicové kaši. S uklidněným žaludkem i vaše nálada stoupne minimálně o 200 stupňů.