Baran

Horoskop na zítra

Dobře pořídíte na služební cestě, rozumně se domluvíte s celníky nebo se svým advokátem. V práci získáte uznání kolegů, ale nadřízení budou mít námitky. Opatrně v dopravě a v rozhovorech s tchýní. Jsou dnes šance na postup. Odpolední velký energetický skok způsobí předráždění.

Býk

Horoskop na zítra

V nejbližších dnech se můžete těšit na bouřlivý život ostrých světel a stínů, v němž by neměly chybět opravdu šťastné životní náhody. V práci buďte nenápadní a trpěliví. Dnes máte mozek jasný jako křišťál a při jakýchkoli zkouškách budete úspěšní. Čekejte uznání a šance na postup-večer předrážděnost.

Partnerský horoskop: která znamení se k sobě perfektně hodí?

Partnerský horoskop: která znamení se k sobě perfektně hodí?

Některým znamením to ve vztahu klape více, jiným trochu méně. Jak jste na tom vy?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Podaří se vám vyhodit soupeře ze sedla, pokud se uchýlíte ke stejným prostředkům jako on. Ale držte na uzdě svou popudlivost, protože nepromyšlené činy se těžko napravují. Přidělené úkoly přijměte se vší vážností a snažte se o co nejlepší výsledek. Máte šance na postup - večer ale sklon k předrážděnosti.

Rak

Horoskop na zítra

V práci projevíte maximální zodpovědnost, zejména u úkolů, které vyžadují mravenčí práci a trpělivost. Po práci budete naopak roztěkaní, uspěchaní a netrpěliví, netolerantní k názorům nejbližšího okolí. Než říznete, měřte raději dvakrát. Přes den jsou šance na postup, ale po kosmickém energetickém skoku se navečer projeví předrážděnost.