Baran

Horoskop na zítra

Hrozí vyhrocení situace na pracovišti nebo doma. Snažte se v klidu dohodnout na přerozdělení povinností. Partner asi žárlí, protože jste řekli nebo udělali něco, co považuje za důkaz nevěry. Máte-li čisté svědomí, promluvte si u lahvinky něčeho dobrého. Den přinese nepokoj a agresivitu.

 

Největší slabiny podle znamení horoskopu…

Největší slabiny podle znamení horoskopu…

Berani jsou milovníky adrenalinu toužící po nových dobrodružstvích, do kterých se vrhají po hlavě. Jenže většinou myslí jen na sladkou chuť vítězství a málokdy si uvědomují....

Doporučené články Více

Býk

Horoskop na zítra

Začíná pro vás nové období. Možná se zkusíte lépe spřátelit s některými ze svých kolegů. To by určitě napomohlo zlepšit atmosféru v práci. Hvězdy přejí skládání zkoušek, písemným projevům a malování obrazů. Dnešek přináší hodně nepokoje i agresivity.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Zřejmě se dostanete na stopu zajímavým informacím, které byste mohli využít. Hvězdy přejí i milostným dobrodružstvím - nesmíte ovšem váhat a vysedávat v koutě. Den přináší nepokoj a agresivitu.

 

Rak

Horoskop na zítra

Probouzí se ve vás energie, která dodá sílu na vyřízení dlouho odkládaných záležitostí, navázání obchodních kontaktů i jednání na úřadech. Dávejte si pozor na rozhovory s mladistvými - hrozí konflikt. Den přináší nepokoj a agresivitu.