Baran

Horoskop na zítra

Zájem o osoby opačného pohlaví dnes budete projevovat poněkud nešikovně, nebo na nesprávném místě. Vzávěru víkendu vás potěší posezení s přáteli.Z původně nezávazného flirtu by se mohla vyklubat nepříjemná aféra. Dopoledne mohou nastat nemilá překvapení, hádky. Odpoledne více pohody.

Býk

Horoskop na zítra

Máte si co povědět s přáteli a také vám kontakt s nimi umožní přijít na veselejší myšlenky. Přestože se vám celkem daří, přepadají vás chmurné nálady, kterým se sami těžko bráníte. Dopoledne mohou nastat nemilá překvapení i hádky, odpoledne více pohody.

Co je pro vás podle horoskopu nejlepší k překonání z rozchodu?

Co je pro vás podle horoskopu nejlepší k překonání z rozchodu?

Každý se vyrovnáváme s rozchodem po svém. Většinou zabere nějaký čas, než přijdeme na to, co nás z té letargie dostane.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Situace je jiná, než jste očekávali, a tak se bouříte. Myslíte si, že vaše rozčilování je na něco dobré? Jen si proti sobě poštvete okolí. Auto raději nechte v garáži, tenisovou raketu za skříní a cestu do zahraničí by bylo lepší odříci. Dopoledne mohou nastat nemilá překvapení i hádky, odpoledne bude více pohody.

Rak

Horoskop na zítra

Odvážnému štěstí přeje a vy dnes máte odvahy na rozdávání. Mohou vám vyjít i riskantní kroky, kterých byste se jindy neodvážili. Kupte si los nebo si vsaďte. Udělejte radost blízkým svou menší výpomocí. Auto ani peníze však nikomu z rodiny nepůjčujte. Dopoledne mohou nastat nemilá překvapení i hádky, odpoledne bude více pohody.