Baran

Horoskop na zítra

Pracovním úkolům v zaměstnání se moc nevěnujete, protože máte plnou hlavu vlastního vyřizování. Pokud se doma cosi porouchá, pozor, ať to nenaruší rodinné vztahy. Zamyslete se nad svou rolí v práci a přidejte. Raději dnes nezahajujte nové náročné činnosti.

 

Býk

Horoskop na zítra

Budete dnes velmi zaneprázdněni jednou činností, kterou budete chtít za každou cenu do večera dokončit. I kdyby se vám to ale podařilo, budete pak tak unaveni, že nebudete mít síly na nic dalšího. Stojí za to se tolik obětovat? Raději dnes nezahajujte nové náročné věci.

 

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Šílené hádky zodiaku: Býci jsou vzteklouni, z Panny se stává démon

Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokruhu jsou i pěkní prevíti a falešní jedinci! Připravte se na pravdu! Některá znamení zvěrokruhu se promění naprosto v monstra a děsí nejen své okolí, ale i sebe! Co se skrývá v jednotlivých znameníc

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Jestli se po víkendu cítíte unaveni, měli byste navštívit lékaře. Občas je zapotřebí si nechat zkontrolovat zdravotní stav. Nespoléhejte příliš na druhé. Touhou po blahobytu se nenechte přimět k aktivitám na hraně zákona. Raději dnes nezahajujte nové náročné činnosti.