Baran

Horoskop na zítra

Možná se dnes dostanete do choulostivé situace, kterou bude nutné rychle řešit. Hvězdy předpovídají, že vaše rozhodnutí bude správné. Večer přeje láskyplným něžnostem. Budou nepředvídané změny nálad, což ztíží dosažení plánovaných cílů.

 

ANTIDEPRESIVNÍ HOROSKOP: Ryby zachrání vaření, Štíry zase návštěva fitka!

ANTIDEPRESIVNÍ HOROSKOP: Ryby zachrání vaření, Štíry zase návštěva fitka!

S podzimem se přímo pojí deprese a špatná nálada. Pokud máte pocit, že i na vás padly chmury, nezoufejte. Hvězdy totiž vědí moc dobře, po čem touží vaše duše a jaká aktivita vás zaručeně vytáhne ze smutnění. Co myslíte, bude to s.x, nebo se vyplatí vzít d

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nyní se osvědčíte ve vůdčí a řídící roli. Lidé půjdou za vámi a budou věřit, že je povedete nejvhodnější cestou z těch možných. Nezklamte je, protože jejich ohromná důvěra ve vás by se mohla rychle přeměnit na znechucení. Budou nepředvídané změny nálad, což ztíží dosažení plánovaných cílů.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Duševní síly vás neopouštějí, ale partner ztrácí výdrž. Nedivte se. Poslední dobou jste se věnovali všemu jinému, jen ne jemu. Vymyslete pro něj hezké rozptýlení - třeba večeři v exkluzivní restauraci. Budou nepředvídané změny nálad, což ztíží dosažení plánovaných cílů.