Baran

Horoskop na zítra

Možná se dnes dostanete do choulostivé situace, kterou bude nutné rychle řešit. Hvězdy předpovídají, že vaše rozhodnutí bude správné. Večer přeje láskyplným něžnostem. Budou nepředvídané změny nálad, což ztíží dosažení plánovaných cílů.

 

TÝDENNÍ HOROSKOP - Blíženci tento týden budou snáz hubnout, Panny čeká spousta sexu

TÝDENNÍ HOROSKOP - Blíženci tento týden budou snáz hubnout, Panny čeká spousta sexu

Věříme, že jste se s nikým nepohádali, hvězdy totiž rivalitu předpovídaly. Zpět ale nehleďte, užívejte si měsíc lásky plnými doušky. Komu to na poli milostném pokvete? Čtěte v našem týdenním horoskopu.Jste zvědaví, co vás čeká? Přímo pohádkové dny uprostř

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Nyní se osvědčíte ve vůdčí a řídící roli. Lidé půjdou za vámi a budou věřit, že je povedete nejvhodnější cestou z těch možných. Nezklamte je, protože jejich ohromná důvěra ve vás by se mohla rychle přeměnit na znechucení. Budou nepředvídané změny nálad, což ztíží dosažení plánovaných cílů.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Duševní síly vás neopouštějí, ale partner ztrácí výdrž. Nedivte se. Poslední dobou jste se věnovali všemu jinému, jen ne jemu. Vymyslete pro něj hezké rozptýlení - třeba večeři v exkluzivní restauraci. Budou nepředvídané změny nálad, což ztíží dosažení plánovaných cílů.