Baran

Horoskop na zítra

Hrozí vám problémy se zažíváním, proto žádná tučná jídla, dejte přednost zelenině. Pokud máte schůzku s partnerem, taktně ji zkraťte. Bude na vás totiž znát, že nejste ve své kůži. Dnes zjistíte, že uspokojení z dobré práce není pouhá chiméra. Dnes je možnost předvést svoje schopnosti v nejrůznějších oblastech.

Býk

Horoskop na zítra

Cestám dnešek nepřeje, ale sportování ano. Hlavně v individuálních sportech se Býci prosadí skvěle. Máte sklon k přílišné suverenitě, raději odložte důležité zkoušky a na každé důležité jednání se pečlivě připravte. Je dnes možnost předvést svoje schopnosti na různých polích.

Sebevědomí podle znamení: Kdo ho má moc a komu chybí?

Sebevědomí podle znamení: Kdo ho má moc a komu chybí?

Určité predispozice má však každý od narození, a jak na tom jste, může vypovědět i znamení horoskopu, ve kterém jste se narodili.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Zkuste se více věnovat sami sobě a pokusy o hádky ignorovat. Štiplavé poznámky na téma sobectví přejděte úsměvem. Můžete se věnovat finančním záležitostem, ale neprosazujte vehementně svoje požadavky. Máte možnost předvést svoje schopnosti v nejrůznějších oblastech.

Rak

Horoskop na zítra

Kvůli drobným problémům s láskou se neukvapujte, je to jen přeháňka, která se rozplyne díky malému ústupku a troše tolerance. Ve sportu ani v autě neriskujte. Odpusťte si urážlivé poznámky v práci - kolegové by se mohli proti vám spojit. Máte možnost předvést svoje schopnosti v nejrůznějších oblastech.