Baran

Horoskop na zítra

Škoda, že dnešní den nelze přeskočit. Patrně vám totiž přinese jenom nepříjemnosti. Bude i chuť něčím nebo někoho třísknout. Pojem diplomacie je vám asi cizí, takže každému řeknete všechno pěkně od plic. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Býk

Horoskop na zítra

Kupodivu se teď stáváte silnější - zrovna v době, kdy druhé zachvacuje slabost. Konec týdne mobilizuje vaše síly k ještě vydatnější práci, takže vaše šance na úspěch prudce vzrůstají. Trvá šťastné období. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (14-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (14-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Vyhněte se dnes soudům, bankám a úřadům. Nic byste pořádně nevyřídili a naopak byste si jen pokazili náladu. Dbejte víc o své zdraví - pocítíte-li příznaky únavy, udělejte si pauzu. Vyčerpání z vysokého nasazení odstraníte o víkendu. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Rak

Horoskop na zítra

Pokud dnes obdržíte nabídku lukrativního zaměstnání, důkladně ji zvažte. Nenechte se zlákat vidinou bezpracného výdělku. Se staršími osobami opačného pohlaví jednejte v rukavičkách. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Lev

Horoskop na zítra

Hvězdy přejí služebním cestám. Pokud cestujete za hranice, nebudou potíže na celnicích, ani v bankách. Můžete se bez obav vydat na velký rodinný nákup. Nepřinesete nic zbytečného, naopak výhodně uložíte finanční prostředky. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Panna

Horoskop na zítra

Jestli jste si mysleli, že se vám podaří rychle si vyřídit svoje záležitosti a odejít domů, tak jste se bohužel, přepočítali. Všechno se potáhne nemilosrdně dlouho a ani se tolik nenapracujete, kolik ztratíte času neproduktivním čekáním. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Horoskop na dnešní den - Úterý 22-09-2020 - Zcela náhodné setkání s blízkým přítelem se stane příležitostí k odpoutání od běžných problémů...

Váhy

Horoskop na zítra

Dnes je den tak akorát na to - přikrýt si hlavu peřinou. Vyhněte se domácímu, pošťákovi i tchýni. Do peněženky si dejte jen pár drobných. Když je ztratíte, nebude škoda tak velká. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Štír

Horoskop na zítra

Najdete si dnes dostatek času na to, abyste se seznámili s novým nařízením v práci. Dřív, než ho začnete doopravdy uplatňovat, vyzkoušejte to nejprve"nasucho". Nejlépe tam, kde vás nikdo nevidí. Aspoň se nezkompromitujete. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Střelec

Horoskop na zítra

Budete dnes na výši úkolu, bez ohledu na to, jak bude těžký. I když stačit na všechno nebude lehké, jakmile se dokážete do věci vpravit, začnete to pak dělat už do jisté míry automaticky. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Kozoroh

Horoskop na zítra

V poslední době se nenudíte. Váš život rovnoměrně vyplňuje práce i domov, a to natolik silně, že nemáte ani dost času pro sebe. Stálo by za to trochu zpomalit tempo a věnovat se trochu svému kulturnímu životu. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Vodnář

Horoskop na zítra

Můžete dnes promyslet nějaký dobrý plán na vydělání většího množství peněz. Totiž právě nyní obdržíte chybějící informace a v poklidu se tím budete moci zabývat. Zbývá jen otázka, jestli to pak dokážete zrealizovat. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Ryby

Horoskop na zítra

Budete se dnes věnovat svým pracovním záležitostem a nejspíš už vám nevybude čas zabývat se svým osobním životem. Zajímejte se přesto, co se děje doma, protože ještě není pozdě na intervenci. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.