Baran

Horoskop na zítra

Škoda, že dnešní den nelze přeskočit. Patrně vám totiž přinese jenom nepříjemnosti. Bude i chuť něčím nebo někoho třísknout. Pojem diplomacie je vám asi cizí, takže každému řeknete všechno pěkně od plic. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Býk

Horoskop na zítra

Kupodivu se teď stáváte silnější - zrovna v době, kdy druhé zachvacuje slabost. Konec týdne mobilizuje vaše síly k ještě vydatnější práci, takže vaše šance na úspěch prudce vzrůstají. Trvá šťastné období. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Skutečný smysl našeho života (nebo jak ho lze nalézt) podle znamení zvěrokruhu

Skutečný smysl našeho života (nebo jak ho lze nalézt) podle znamení zvěrokruhu

Jste tedy připraveni zjistit, co je smyslem Vašeho života? Udělali jsme pro vás malý výzkum. Podrobně jsme prozkoumali každé jedno znamení ve zvěrokruhu, a pokud vás zajímá, co jsme zjistili, čtěte dále. 

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Vyhněte se dnes soudům, bankám a úřadům. Nic byste pořádně nevyřídili a naopak byste si jen pokazili náladu. Dbejte víc o své zdraví - pocítíte-li příznaky únavy, udělejte si pauzu. Vyčerpání z vysokého nasazení odstraníte o víkendu. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Rak

Horoskop na zítra

Pokud dnes obdržíte nabídku lukrativního zaměstnání, důkladně ji zvažte. Nenechte se zlákat vidinou bezpracného výdělku. Se staršími osobami opačného pohlaví jednejte v rukavičkách. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Lev

Horoskop na zítra

Hvězdy přejí služebním cestám. Pokud cestujete za hranice, nebudou potíže na celnicích, ani v bankách. Můžete se bez obav vydat na velký rodinný nákup. Nepřinesete nic zbytečného, naopak výhodně uložíte finanční prostředky. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Panna

Horoskop na zítra

Jestli jste si mysleli, že se vám podaří rychle si vyřídit svoje záležitosti a odejít domů, tak jste se bohužel, přepočítali. Všechno se potáhne nemilosrdně dlouho a ani se tolik nenapracujete, kolik ztratíte času neproduktivním čekáním. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

První rande: jak okouzlit jednotlivá znamení?

První rande: jak okouzlit jednotlivá znamení?

Někdo má radši, když je jeho protějšek proaktivní, hodně mluví a iniciuje nejrůznější činnosti, jiný raději dobývá tajemnou pevnost. Co platí na toho, kdo u večeře zasedne naproti vám?

Doporučené články Číst více

Váhy

Horoskop na zítra

Dnes je den tak akorát na to - přikrýt si hlavu peřinou. Vyhněte se domácímu, pošťákovi i tchýni. Do peněženky si dejte jen pár drobných. Když je ztratíte, nebude škoda tak velká. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Štír

Horoskop na zítra

Najdete si dnes dostatek času na to, abyste se seznámili s novým nařízením v práci. Dřív, než ho začnete doopravdy uplatňovat, vyzkoušejte to nejprve"nasucho". Nejlépe tam, kde vás nikdo nevidí. Aspoň se nezkompromitujete. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Střelec

Horoskop na zítra

Budete dnes na výši úkolu, bez ohledu na to, jak bude těžký. I když stačit na všechno nebude lehké, jakmile se dokážete do věci vpravit, začnete to pak dělat už do jisté míry automaticky. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Kozoroh

Horoskop na zítra

V poslední době se nenudíte. Váš život rovnoměrně vyplňuje práce i domov, a to natolik silně, že nemáte ani dost času pro sebe. Stálo by za to trochu zpomalit tempo a věnovat se trochu svému kulturnímu životu. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Vodnář

Horoskop na zítra

Můžete dnes promyslet nějaký dobrý plán na vydělání většího množství peněz. Totiž právě nyní obdržíte chybějící informace a v poklidu se tím budete moci zabývat. Zbývá jen otázka, jestli to pak dokážete zrealizovat. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.

 

Ryby

Horoskop na zítra

Budete se dnes věnovat svým pracovním záležitostem a nejspíš už vám nevybude čas zabývat se svým osobním životem. Zajímejte se přesto, co se děje doma, protože ještě není pozdě na intervenci. Dnes lze narazit na nepřejícnost a závist.