#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Něčí nápad vás dnes rozesměje až k slzám. Uvažte ale, že je to nápad málo zkušené osoby, takže se nelze divit této bezradnosti. Dejte mu jemně na srozuměnou, že nemá šance, aby bylo po jeho. Pozitivní astrální vlivy podporují entuziasmus a životní sílu.

 

Býk

Horoskop na zítra

Po ránu se nepohodnete s nadřízeným nebo se staršími spolupracovníky opačného pohlaví. Také můžete ztratit klíče nebo doklady. Chvílemi vámi totiž cloumá špatná nálada. Zkuste se věnovat prohlubování vědomostí z oblasti psychoanalýzy. Obecně podporují pozitivní astrální vlivy entuziasmus a životní sílu.

 

NEJDRSNĚJŠÍ HOROSKOP ROKU: Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní!

NEJDRSNĚJŠÍ HOROSKOP ROKU: Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní!

Pokud máte dostatek kuráže a nebojíte se ostré kritiky na vlastní hlavu, pak je tento horoskop přímo pro vás. Ty, kteří se nebojí přiznat si vlastní chyby, možná výčet jejich negativních vlastností posune dál a stanou se z nich lepší lidé. Tohle je hodně

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nepřistoupíte-li na partnerovy požadavky, budou se problémy jednoznačně prohlubovat. Raději necestujte. Svou pracovitostí jste si na sebe upletli bič, zejména starší kolegové se obrátí o rady a pomoc. Veďte je k větší samostatnosti. Pozitivní astrální vlivy podporují entuziasmus a životní sílu.