Baran

Horoskop na zítra

Nevhodný váš den pro jednání na úřadech, s policií a s celníky. Menší výchovné problémy lehce vyřídíte. Využijte dne ke společným nákupům a návštěvám přátel. Když se někde zavřete s knihou nebo učebnicí, bude to taky dobré řešení. Abyste dnes byli spokojeni, věnujte více pozornosti druhým, než sobě.

Býk

Horoskop na zítra

Špatný den pro rozvodové jednání, nákup a prodej zemědělských výrobků. Nejednejte ani se stavebními firmami. Je vhodné řešit finanční záležitosti a jednat v peněžních ústavech a pojišťovnách. Abyste dnes byli spokojeni, je třeba věnovat víc pozornosti jiným, než sobě.

Horoskop na dnešní den - Sobota (21-03-2020) - Nečekejte, že vás někdo zastoupí v tom, co máte udělat...

Horoskop na dnešní den - Sobota (21-03-2020) - Nečekejte, že vás někdo zastoupí v tom, co máte udělat...

Jediné, co byste tím získali by byla únava navíc a stres. Musíte racionálněji hospodařit se svým časem! Jsou značné šance na postup v oblasti společenské i materiální.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Po celý den budete pilní a pracovití, všechny úkoly zvládnete v pohodě. Okolí se na vás bude usmívat a šéf ocení vaše úsilí. Buďte však obezřetní před klevetníky a pomlouvači, kteří nejspíš překroutí vaši zprávu a použijí ji proti vám. Abyste dnes byli spokojeni, je třeba věnovat více pozornosti jiným, než sobě.

Rak

Horoskop na zítra

Dostatek energie vám umožní rozvinout své aktivity v mnoha oblastech. Vaše okolí tím bude překvapeno. Pozor na marnotratnost, která se může projevit nepromyšlenými nákupy. V lásce i v rodině zavládne harmonie. Abyste dnes byli spokojeni, je třeba věnovat druhým více pozornosti, než sobě.