#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Jestli dnes budete mít příležitost otevřeně si pohovořit se svým novým podřízeným, možná se vám konečně podaří vyjasnit si vzájemná očekávání a spolupráci a dále to bude probíhat bez dalších nedorozumění. Postarejte se o to. Den podporuje duchovní obnovu, tvůrčí práci. Atmosféra altruizmu.

 

Býk

Horoskop na zítra

Máte sklon k marnotratnosti a neuváženým nákupům. Po práci raději dopřejte odpočinek svým nervům, zajděte si na procházku nebo do kina. Dnes neriskujte a nepouštějte se do nových věcí. Prožijete náročný, ale plodný den. Den podporuje duchovní obnovu, tvůrčí práci. Atmosféra altruizmu.

 

Jak přežít zimu podle horoskopu

Jak přežít zimu podle horoskopu

Patříte mezi milovníky sněhových vloček a dlouhých zimních večerů anebo už se těšíte na první hřejivé paprsky slunce? Zima není pro většinu lidí zrovna nejoblíbenějším ročním obdobím. Mnozí trpí depresemi a chybí dobrá nálada. Jak přežít mrazivé měsíce ro

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Den by měl proběhnout podle zaběhnutých pravidel. Nečekejte nic zvláštního a dbejte, ať si proti sobě nikoho nepopudíte přílišnou kritičností. Vzrůstá sexuální potenciál i myšlenková aktivita. Den podporuje duchovní obnovu, tvůrčí práci. Atmosféra altruizmu.