Baran

Horoskop na zítra

Dodržujte dohodnuté termíny. I kdyby to, co jste měli udělat, nebylo dosud dokončeno, udělejte vše pro to, aby se to změnilo a vy jste dodrželi slovo. Kdybyste postupovali jinak, nic by se sice nestalo, ale nedovolí to vaše pýcha. Pozvolna vzroste vitalita a optimismus, relace s blízkými se vrátí k normě.

 

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Některý muž má rád, když ho žena osloví. Jiný zase rád loví. O tom, co na jednotlivé muže působí, rozhoduje i znamení, ve kterém jsou narozeni. Střelce sbalíte, když budete s..xy. Vodnář si vás musí vybrat sám. A co ostatní? 

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Práce bude nad hlavu a vy budete nervózní a vzteklí. Smetete každého, kdo bude stát v cestě. Hleďte ovládnout své jednání, aby vzniklá nedorozumění trvale nenarušila vztahy. V erotice budete vynalézaví. Pozvolna vzroste vitalita a optimismus, relace s blízkými se vrátí k normě.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Neucházejte se o přízeň těch, kdož si to nezaslouží. V lásce asi narazíte na nedostatek pochopení pro své plány. Nenechte se odradit a svůj protějšek více přesvědčujte. Pozvolna vzroste vitalita a optimismus, relace s blízkými se vrátí k normě.