Baran

Horoskop na zítra

Dodržujte dohodnuté termíny. I kdyby to, co jste měli udělat, nebylo dosud dokončeno, udělejte vše pro to, aby se to změnilo a vy jste dodrželi slovo. Kdybyste postupovali jinak, nic by se sice nestalo, ale nedovolí to vaše pýcha. Pozvolna vzroste vitalita a optimismus, relace s blízkými se vrátí k normě.

 

Ako veľmi si šialený? Tvoje znamenie ťa prezradí

Ako veľmi si šialený? Tvoje znamenie ťa prezradí

Tak, ako sa podľa horoskopov riadime tým, s kým ísť na rande a koho radšej taktne odmietnuť, prezrádzajú tiež o nás, akú mieru šialenosti v sebe nosíme. S niektorými znameniami to máva viac, iné sú pokojnejšie.

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Práce bude nad hlavu a vy budete nervózní a vzteklí. Smetete každého, kdo bude stát v cestě. Hleďte ovládnout své jednání, aby vzniklá nedorozumění trvale nenarušila vztahy. V erotice budete vynalézaví. Pozvolna vzroste vitalita a optimismus, relace s blízkými se vrátí k normě.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Neucházejte se o přízeň těch, kdož si to nezaslouží. V lásce asi narazíte na nedostatek pochopení pro své plány. Nenechte se odradit a svůj protějšek více přesvědčujte. Pozvolna vzroste vitalita a optimismus, relace s blízkými se vrátí k normě.