Baran

Horoskop na zítra

Dodržujte dohodnuté termíny. I kdyby to, co jste měli udělat, nebylo dosud dokončeno, udělejte vše pro to, aby se to změnilo a vy jste dodrželi slovo. Kdybyste postupovali jinak, nic by se sice nestalo, ale nedovolí to vaše pýcha. Pozvolna vzroste vitalita a optimismus, relace s blízkými se vrátí k normě.

 

Pan nevšímavý nebo žárlivý stalker? Vlastnosti vašeho partnera určuje znamení

Pan nevšímavý nebo žárlivý stalker? Vlastnosti vašeho partnera určuje znamení

I když se váš pan božský jeví jako ideální partner, určitě má vlastnosti, o kterých nevíte. Ty ale můžete snadno zjistit podle znamení, ve kterém se narodil. Bude později žárlivý nebo ho váš flirt s okolím nechá chladným?

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Práce bude nad hlavu a vy budete nervózní a vzteklí. Smetete každého, kdo bude stát v cestě. Hleďte ovládnout své jednání, aby vzniklá nedorozumění trvale nenarušila vztahy. V erotice budete vynalézaví. Pozvolna vzroste vitalita a optimismus, relace s blízkými se vrátí k normě.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Neucházejte se o přízeň těch, kdož si to nezaslouží. V lásce asi narazíte na nedostatek pochopení pro své plány. Nenechte se odradit a svůj protějšek více přesvědčujte. Pozvolna vzroste vitalita a optimismus, relace s blízkými se vrátí k normě.