#horoskop

Baran

Horoskop na zítra

Nevyvolávejte hádky. Blízká osoba může mít nějaký problém a pokusí se s ním na vás obrátit, takže byste měli být připraveni udělit několik dobrých rad. Pokud byste v tomto okamžiku zklamali, můžete mít opravdu vážné problémy. Vzroste životní síla, s ní se zlepší i nálada a smysl pro humor.

 

Býk

Horoskop na zítra

Poslechněte svou intuici. Racionální předpoklady jsou nyní stejně dost nejasné, abyste na jejich podkladě činili jakákoliv rozhodnutí. Následujte svůj instinkt, který vás bezchybně povede správným směrem. Vzroste životní síla, s ní se zlepší i nálada a smysl pro humor.

 

V jakém bodě života se nacházíte podle zvěrokruhu: Hrozí vám výpověď či rozvod?

V jakém bodě života se nacházíte podle zvěrokruhu: Hrozí vám výpověď či rozvod?

Vládnoucí planetou tohoto období je Venuše, která symbolizuje lásku, sexualitu a erotiku. Bod života se pohybuje ve znamení Blíženců, takže je nezbytné v dětech rozvíjet intelekt a samostatné myšlení. Je to také období, kdy se dospívající setkají poprvé s

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Proč nedovolíte, aby vám bylo pomoženo? Bylo by to mnohem lehčí. Takto musíte myslet na každý nejdrobnější detail, a nakonec může něco uniknout vaší pozornosti. V této etapě je důležité neudělat chybu. Roste životní síla, s ní se zlepší i nálada a smysl pro humor.