Baran

Horoskop na zítra

Mohou vás zamrzet nekonečné třenice s partnerem, nemile se vás mohou dotknout i rodiče a další příbuzní. Nepodlehněte obavám a dejte otevřeně najevo, co máte na srdci. Pak se dočkáte pochopení. Můžete pocítit sympatie a zájem druhých.

 

Milostný rozbor podle hvězd: Po čem skrytě touží Panna? Jaké způsoby aktu lásky preferuje Beran?

Milostný rozbor podle hvězd: Po čem skrytě touží Panna? Jaké způsoby aktu lásky preferuje Beran?

Ke šťastnému a zdravému životu patří u většiny lidí i spokojený sexuální život. Na počátku většiny vztahů funguje silná vzájemná přitažlivost. Jak dlouho ale okouzlení vydrží? Je váš protějšek stabilní typ, nebo potřebuje každý měsíc jiný sexuální objekt?

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

I když se říká, že účel světí prostředky, bylo by dobré mít na zřeteli alespoň dobro svých blízkých. I kdyby se ti ostatní pro vás nepočítali, stojí za to si zachovat trochu slušnosti. Aspoň si nebudete dělat výčitky. Můžete pocítit sympatie a zájem druhých.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Pokud se vás nadále drží romantické nápady, nebraňte se jim. Partner bude zářit štěstím, když je na něm vyzkoušíte. Při uzavírání smluv budete mít štěstí, ale jinak dosti napětí. U druhých je porozumění pro vás. Můžete pocítit sympatie a zájem.

 

Rak

Horoskop na zítra

I když práce šlechtí, neměli byste si z ní dělat životní náplň. Jste nyní pro opačné pohlaví velmi okouzlující a neměli byste promarnit příležitost. Cesty autem omezte a dodržujte dopravní předpisy. Pocítíte sympatie a zájem druhých.