Baran

Horoskop na zítra

Pohodička pohoda, to vás přece baví. Materiální stránky života zvládáte s přehledem, ale neuškodí si občas zaktualizovat, jak na tom právě teď jste. Prověřte svá aktiva a pasiva a věřte, že nezůstanete v mínusu. Luna ve vašem druhém domě má pro vás optimistické vyhlídky, můžete s chutí utrácet za vše, co máte rádi. Jen s dobrým jídlem to nepřežeňte.

Býk

Horoskop na zítra

Ať už si na dnešek naplánujete cestu kolem světa nebo velký úklid domácnosti, měla by to být pohoda. Spolehněte se na soucit a požádejte o pomoc druhé. Když jim pak slíbíte sladkou odměnu, určitě vám rádi pomohou. Musíte však práci podat tak, že je to vlastně zábava, k té svolí každý, zatímco na povinnost se vám vykašlou. Nalákejte je na to, co jim z toho kápne. Ať už se jedná o dobré jídlo, společný večer plný zábavy nebo jenom možnost, že budou pak moci utéct za svým vlastním programem.

Buďte připraveni předem! Tímto Vás mohou naštvat jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Buďte připraveni předem! Tímto Vás mohou naštvat jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Ohniví Berani jsou známí svou energetickou a vášnivou povahou. S tím je také bohužel spojeno to, že dokážou vybuchnout do slova jako mina.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Hlava vám moc nebere, ale intuice, na tu se můžete spolehnout vždycky. Jen pořádně otevřete uši a odstraňte záklopky, které vám říkají, že všechno, co si nemůžete ohmatat rukama, neexistuje. Co vás dnes napadne jen tak mimoděk, může být svatosvatá pravda a mnohem spolehlivější informace, než na co přijdete po usilovném přemýšlení. A jak na to? Prostě vypněte mozek..

Rak

Horoskop na zítra

Ve vašem životě je mrtvo. Prostě dočasně klídek. Je to však jen ticho před bouří, kdy máte nabrat dostatek sil. Raci narození na počátku znamení překonávají své drobné růstové potíže a to i v těch věkových kategoriích, kdy se dá očekávat, že už nerostou. Využijte pátku i celého víkendu k vlastnímu odpočinku a k relaxaci. Určitě to budete potřebovat.