Baran

Horoskop na zítra

Nedovolte, aby vám lítost a soucit zaclonily skutečný obraz situace. Uchovejte si zdravý rozum a střízlivý pohled, protože v opačném případě byste se mohli dostat do dosti dvouznačné pozice. Bude dominovat odvaha, rozhodnost, velkodušnost a pýcha.

Býk

Horoskop na zítra

Dejte si pozor na to, co říkáte, a v jaké společnosti. Bohužel nejsou kolem jen přátelé a někdo by mohl chtít využít vaše neopatrné vyjádření proti vám. Buďte opatrní. Bude dominovat odvaha, rozhodnost, velkodušnost a pýcha.

Horoskop na dnešní den - Pátek (26-06-2020) - Upomenete se dnes o svá práva.

Horoskop na dnešní den - Pátek (26-06-2020) - Upomenete se dnes o svá práva.

Zasluhujete si přece hodně více, než dostáváte. Pokud tedy zažádáte o zvýšení platu, nikdo se přinejmenším nemůže divit. Nečekejte na kdovíco. Roste víra ve vlastní síly, s úspěchem lze zakončit včera započaté.

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Nedopusťte, aby někdo cizí příliš ovlivňoval vaše jednání. Pokud opravdu musíte někoho poprosit o radu, přinejmenším nepřijímejte jeho názory zcela nekriticky. Poslední slovo musíte mít vy. Bude dominovat odvaha, rozhodnost, velkodušnost a pýcha.

Rak

Horoskop na zítra

Dnešní rozmluva s bratrancem může být příjemná jen do okamžiku, než se v ní objeví téma "peníze". Později ve vás zůstane už jen nechuť a lítost nad ztraceným večerem. Nebo se vám podaří tomu zabránit? Bude dominovat odvaha, rozhodnost, velkodušnost a pýcha.