Baran

Horoskop na zítra

Zdá se, že jste opět vstoupili do cesty někomu, kdo vůči vám neměl špatné úmysly. Budete se muset omluvit a nějak vše uhladit. Ale i když se vám to povede, už se u dotyčného nebudete těšit takové důvěře, jako dříve. Málo efektivní den, kdy je vhodnější některé věci odložit na jindy.

 

Horoskop na dnešní den - Středa (23-10-2019) - Zmizí váš nepokoj a pocítíte nový příliv sil...

Horoskop na dnešní den - Středa (23-10-2019) - Zmizí váš nepokoj a pocítíte nový příliv sil...

Když se soustředíte na práci, máte nejlepší předpoklady dosáhnout uznání a s tím spojeného finančního zisku. Podzim se správným člověkem po boku může být romantičtější, než jste schopni si představit. Můžete rozvinout svou představivost, vzroste síla duch

Doporučené články Číst více

Býk

Horoskop na zítra

Se staršími lidmi v práci se trochu rozkmotříte, ale celkově vás to nevyvede z rovnováhy. Na úřadech pochodíte dobře. Ti, které trápí delší dobu nemoc, pocítí příliv sil. Sportovci budou úspěšní v zápasech, opačné pohlaví vás zahrne přízní. Málo efektivní den. Některé věci je vhodné odložit na jindy.

 

Blíženci

Horoskop na zítra

Bude se dařit práce, vyžadující soustředění a trpělivost. Potřebujete si odpočinout, nejlíp na procházce do zimní přírody. Večer si s partnerem zajděte do kina nebo do divadla. Je vhodný den pro zahájení odtučňovací kúry. Málo efektivní den, kdy je vhodné některé věci odložit na jindy.