Baran

Horoskop na zítra

U některých Beranů dnes může propuknout angína nebo chřipka. Pokud se tak stane, je vážné nebezpečí, že nakazíte i svého partnera. Vysvětlete mu, že je nevhodné se líbat s nemocným. Projeví o vás zájem kolegové i sousedé. Pokračování v započatých věcech neproběhne bez potíží.

 

Býk

Horoskop na zítra

Kousky, které dnes vyvedete, se vám pravděpodobně už nepodaří zopakovat. Vaše konkurence si je totiž velmi dobře zapamatuje. Ale nutno přiznat, že jimi uděláte velký dojem na celé své okolí. Pokračování v započatých věcech neproběhne bez potíží.

 

Keltský horoskop: Znáte svoje znamení?

Keltský horoskop: Znáte svoje znamení?

Keltský stromový horoskop má na rozdíl od toho našeho třináct znamení – řídí se totiž lunárním kalendářem a pohyby Měsíce. Jste bříza, topol nebo dub? A co o vás stará keltská moudrost říká?

Doporučené články Číst více

Blíženci

Horoskop na zítra

Dnes se věnujte především rodině, dětem a partnerovi. Za příznivějšího počasí podnikněte výlet do přírody. Večer si pozvěte přátele a podělte se s nimi o zážitky. Jestli je v okolí někdo, koho jsze si dosud netroufli oslovit, udělejte to dnes. Pokračování v započatých věcech neproběhne bez potíží.

 

Rak

Horoskop na zítra

Nebude se vám chtít do práce, ani do jednání s lidmi. Asi by bylo vhodné si na dnešek vzít dovolenou a strávit den při domácích pracech. Nastřádalo se jich už dost. Večer se začtěte do zajímavé knížky, poseďte u televize. Pokračování v započatých činnostech neproběhne bez potíží.